Pornósztár lett a miniszter
2008-01-02 - 12:11:54

Elismerte Chua Soi Lek malajziai egészségügyi miniszter, hogy ő szerepel két, igen népszerűvé vált pornó DVD-n. A botrány miatt a tárcavezető lemondott.

Chua bocsánatot kért tettéért a kormányfőtől és pártja vezetőitől, valamint a családjától. Felesége és három gyermeke elfogadta a bocsánatkérést, közölte a miniszter, aki azt is bejelentette, hogy távozik a tárca éléről.

Az egyik felvétel majdnem egy óra hosszú, és - akárcsak a másik - egy hotelszobában vették fel, ipari kamerával. A DVD több példányát valakik "ott felejtették" a Johor állambeli Muar különböző pontjain, ahonnan bárki elvihette azokat.

A két DVD pillanatok alatt igen népszerű lett, és elterjedt egész Johorban, ahonnan Chua származik. A 60 éves politikust sokan felismerték, így nem volt sok értelme tagadni, hogy ő látható a felvételeken.

"A felvételen szereplő hölgy személyes jó barátom" - tette hozzá a tárcavezető, aki azt is hangsúlyozta, hogy nem ő készítette a felvételeket. "Nincs jelentősége annak, hogy ki készítette a felvételeket. Csak az a fontos, hogy a családom elfogadta a bocsánatkérésemet" - jelentette ki újságírók előtt Chua.

A pornóbotrány csak az utolsó azok sorában, amelyek megrázták Abdullah Badawi kormányát, amely a várakozások szerint hamarosan bejelenti az új választások időpontját.

A malajziai lapok egyelőre nem tudták kideríteni, melyik szállodában és mikor készületek a felvételek. Arra azonban emlékeztetnek, hogy Chua a vallási csoportok ellenkezése dacára támogatta ingyen óvszerek szétosztását, hogy ezáltal is csökkentsék a HIV-fertőzés veszélyét az országban.

(IR)



További cikkek a témakörből
Eddie Murphy ismét megnősült
2008-01-02 - 12:18:36
Eddie Murphy ismét beevezett a házasság révébe: a tavaly elvált hollywoodi sztárkomikus kedden egy francia polinéziai magánszigeten feleségül vette Tracey Edmonds filmproducert.
Gyilkos vodka
2008-01-02 - 12:20:08
11 ember halálát okozta hamisított vodka Mongóliában az új év ünneplése során, 35 személyt pedig kórházba kellett szállítani a talmi ital miatt.
India elkészítette a világ legolcsóbb autóját
2007-12-30 - 11:32:35
Az indiai Tata vállalat januárban mutatja be legújabb fejlesztését, a "népautónak" keresztelt, alig 100 ezer rúpiába (430 ezer forint) kerülő kisautóját. Szakértők szerint az új négykerekű világszerte olcsóbbá teheti az autókat.
Marilyn Manson szabad
2007-12-30 - 11:28:00
Marilyn Manson az amerikai gótikus metálzene egyik emblematikus egyénisége független emberként kezdi az újévet, miután a napokban elvált Dita Von Teese modelltől és táncosnőtől.

Minden jog fenntartva! © CopyRight 2012.
Az oldalon szereplő információk felhasználása
csak az üzemeltető engedélyével lehetséges!

Best FM Szerkesztőség:
4024 Debrecen, Darabos u. 35.
Tel./FAX: (52)450-900


További elérhetőségek:
Játék: (52)500-540
SMS: 06-30-933-1046
E-mail: info@bestfm.hu

Zenei kérdések:
zene@bestfm.hu