A sztárszínésznő őszinte vallomása: "nincsenek melleim"
2007-05-14 - 12:25:58

A brit színésznő, Keira Knightley élvezi, ha a filmszerepeiben vetkőznie kell, de úgy véli, nincsenek mellei.

Keira Knightley jelenleg a Dylan Thomas walesi költőről szóló, Életünk legszebb időszaka (The Best Time of Our Lives) című filmet forgatja.
"Az eredeti mű is tele van szexet tartalmazó jelenetekkel, így a feldolgozás is" - emelte ki a 22 éves brit színésznő.

A film azt a történetet meséli el, amikor William Killick megpróbálta megölni Dylan Thomast, mert azt gondolta, hogy a költőnek viszonya van a feleségével, a Keira Knightley alakította Verával.
A forgatókönyvet a brit színésznő édesanyja írta. A filmben több leszbikus jelenet is lesz, amelyekben Keira Knightley partnerét Sienna Miller alakítja.

"Vannak bizonyos eszközeim"

Keira Knightley hangsúlyozta, nem okoz neki gondot, ha egy szerephez le kell vennie a ruháit, de semmi olyat nem tesz meg a vásznon, amihez nem lenne kedve.
"Színésznő vagyok, vannak bizonyos eszközeim. Ezek közül az egyik a testem. Nem bánom, ha alkalmanként le kell vetkőznöm" - tette hozzá a 22 éves sztár.
Ugyanakkor testének nem minden pontjával elégedett a színésznő. Hamarosan a mozikba kerül A Karib-tenger kalózai harmadik része, és minden szereplőről készítettek egy játékfigurát.
"Egyáltalán nem hasonlít rám. Neki vannak mellei, nekem nincsenek" - hasonlította össze saját magát játékbaba verziójával Keira Knightley.

(IR)



További cikkek a témakörből
A meleg cowboyok miatt szorult orvosi kezelésre a 12 éves kislány
2007-05-14 - 12:28:32
Beperelték a Chicagói Oktatási Bizottságot egy 12 éves kislány nagyszülei, miután az általános iskolás lány egyik óráján a helyettesítő tanár levetítette az Egyesült Államokban csak 18 éven felülieknek ajánlott, Túl a barátságon című filmet.
Végleg befellegzett Michael Jacksonnak?
2007-05-14 - 13:03:46
Meghiúsulhat Michael Jackson visszatérése, mivel a menedzserek, akiket felkért, hogy egyengessék az útját, visszautasították a felkérését.
A Star Wars még mindig mindent visz
2007-05-13 - 13:51:19
A filmipar egyik jelentős szervezete szerint a Csillagok háborúja című film vonultatja fel a leghatásosabb effekteket.
Láncra verte fiát, hogy megakadályozza a házasságát
2007-05-13 - 13:50:19
Az indiai rendőrség mentette meg azt a férfit, akit már egy hónapja tartott láncra verve saját apja, amiért a férfi és a helyi muszlim egyházi vezetők engedélye nélkül akart feleségül venni egy fiatalkorú lányt.

Minden jog fenntartva! © CopyRight 2012.
Az oldalon szereplő információk felhasználása
csak az üzemeltető engedélyével lehetséges!

Best FM Szerkesztőség:
4024 Debrecen, Darabos u. 35.
Tel./FAX: (52)450-900


További elérhetőségek:
Játék: (52)500-540
SMS: 06-30-933-1046
E-mail: info@bestfm.hu

Zenei kérdések:
zene@bestfm.hu